Rozpocznij współpracę

  Dziękuję za wykupienie pakietu i zaufanie! Teraz aby efektywnie pomóc Ci zmienić swoją sylwetkę muszę Cię trochę poznać. Wypełnij proszę ankietę zamieszczoną poniżej i zaczynijmy! Twój plan pojawi się w tym miejscu w czasie 1 - 5 dni roboczych od dnia wysłania ankiety.

  1. Dane personalne  2. Obecnie nawyki  3. Szczegóły  4. Zdjęcia

  Do ankiety dołącz 3 zdjęcia (przód, bok, tył) na czczo, najlepiej w bieliźnie tak, aby można było jasno określić stan Twojej sylwetki. Najlepiej jeżeli sposób robienia zdjęcia będzie możliwy do powtórzenia później (do zrobienia zdjęć przed i po). Oświadczam, że nie udostępniam zdjęć bez uprzedniej zgody ich właściciela. Nie omijaj proszę tego punktu nawet, jeżeli wstydzisz się swojego ciała - uwierz mi, że 100% osób, które to u mnie robi, później żałuje, bo nie pamiętają jak wyglądali, a zmienili się o 180 stopni.

  Zalecam zrobić zdjęcia w taki sposób, aby później można było je łatwo powtarzać do porównań sylwetki - czyli to samo miejsce, to samo światło, ten sam sposób robienia zdjęcia, aby nie była zaburzona perspektywa i kolory zdjęcia.

  5. Pliki

  Nie posiadam pliku z planem treningowym

  Nie posiadam pliku z dietą

  Nie posiadam pliku z badaniami

  6. Twoje pomiary

  Data Waga Biceps Lewy Biceps Prawy Klatka piersiowa Pas Udo lewe Udo prawe Czas snu
  Wybierz datę:

  Twoje zdjęcia oraz dokumentacja zamieszczona w tej ankiecie nie będzie nigdzie udostępniania bez Twojej zgody. Wszystkie pytania oraz dokumenty potrzebne mi są, aby opracować idealną strategię działania pod Ciebie - do naszej współpracy.