Rozpocznij współpracę

  Dziękuję za wykupienie pakietu i zaufanie! Teraz aby efektywnie pomóc Ci zmienić swoją sylwetkę muszę Cię trochę poznać. Wypełnij proszę ankietę zamieszczoną poniżej i zaczynijmy! Twój plan pojawi się w tym miejscu w czasie 1 - 5 dni roboczych od dnia wysłania ankiety.

  1. Dane personalne
  2. Obecny styl życia

  Do ankiety potrzebuje kilka filmików, żeby w pełni zdiagnozować Twój aparat ruchu (bez tego nie jestem w stanie rozpisać planu treningowego). Nagraj poniższe ćwiczenia wykonując po 3-5 powtórzeń:

  Przysiad ze sztangą (zobacz przykład) - jeden filmik z przodu, bokiem i tyłem
  Ruch zawiasowy w biodrze np. RDL ze sztangą (zobacz przykład) - jeden filmik bokiem
  Wznosy prostych ramion do ściany siedząc (zobacz przykład) - jeden filmik bokiem
  Rotacja zewnętrzna i wewnętrzna leżąc (zobacz przykład) - oba ramiona tak jak na filmiku tylko
  w jedną i w drugą stronę rotujesz
  Rotacja zewnętrzna i wewnętrzna w biodrze (zobacz przykład) - obie nogi w jedną i w drugą
  stronę rotujesz


  3. Zdjęcia

  Do ankiety dołącz 3 zdjęcia (przód, bok, tył) na czczo, najlepiej w bieliźnie tak, aby można było jasno określić stan Twojej sylwetki. Najlepiej jeżeli sposób robienia zdjęcia będzie możliwy do powtórzenia później (do zrobienia zdjęć przed i po). Oświadczam, że nie udostępniam zdjęć bez uprzedniej zgody ich właściciela. Nie omijaj proszę tego punktu nawet, jeżeli wstydzisz się swojego ciała - uwierz mi, że 100% osób, które to u mnie robi, później żałuje, bo nie pamiętają jak wyglądali, a zmienili się o 180 stopni.

  Zalecam zrobić zdjęcia w taki sposób, aby później można było je łatwo powtarzać do porównań sylwetki - czyli to samo miejsce, to samo światło, ten sam sposób robienia zdjęcia, aby nie była zaburzona perspektywa i kolory zdjęcia.

  4. Pliki

  Nie posiadam pliku z planem treningowym

  Nie posiadam pliku z dietą

  Nie posiadam pliku z badaniami

  5. Twoje pomiary

  Data

  Waga

  Biceps Lewy

  Biceps Prawy

  Klatka piersiowa

  Pas

  Udo lewe

  Udo prawe

  Czas snu

  Wybierz datę:

  Twoje zdjęcia oraz dokumentacja zamieszczona w tej ankiecie nie będzie nigdzie udostępniania bez Twojej zgody. Wszystkie pytania oraz dokumenty potrzebne mi są, aby opracować idealną strategię działania pod Ciebie - do naszej współpracy.