Pomogę Ci zdobyć wymarzoną sylwetkę,

jedząc to, co lubisz!

Twoja dieta online, zacznij już od dziś.

Sprawdź ofertę

Najważniejsze rzeczy na stronie

Po prawej stronie znajdziesz najważniejsze tematy, którymi się zajmuje, i które znajdziesz na mojej stronie.

Kształtowanie sylwetki to zawiły temat, więc niezależnie od swojego celu zyskaj darmowy dostęp do materiałów jak zrobić to samodzielnie lub dołącz do #WegnerGang i pod moją opieką zyskaj lepszą sylwetkę i zdrowie.

Prowadzenie online

Kompleksową opieką trenerską zajmuje się ponad 7 lat. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, nabrać masy, czy zyskać lepsze zdrowie - pomogę Ci.

Szkolenia wegnerowie.pl

Platforma szkoleniowa online na której znajdziesz szkolenia, ebooki i inne produkty cyfrowe dotyczące diety, treningu, suplementacji i zdrowia.

Przemiany moich podopiecznych

Kliknij i zobacz metamorfozy ludzi, którzy uwierzyli, że mogą. Przeczytaj historie niektórych przemian i przekonaj się, że każdy może zmienić swoje życie.

Blog

Cyklicznie dzielę się swoją wiedzą z zakresu diety, treningu i suplementacji zupełnie za darmo! Wszystko to poparte moim ponad 11 letnim doświadczeniem oraz najnowszą literaturą naukową.

Sprawdź ofertę

Nie wierzysz, że możesz coś zmienić? Spójrz na moich podopiecznych. To są tacy sami ludzie jak Ty!

Każdy może dokonać zmian niezależnie od życiowej sytuacji i wieku. Sprawdź i przeczytaj historie osób, które uwierzyły, że mogą!

Dawid -35 kg

Ten po prawej, to gość w tym samym wieku jak ten po lewej. Również zawodowo jeździ na "tirach", ale po powrocie z pracy do domu, przebiera się...

Sprawdź historię

Magda -15 kg

Należę do tego gatunku ludzi, którzy tyją od samego myślenia o słodyczach ;) Właściwie całe życie byłam na jakiejś „cudownej diecie”...

Sprawdź historię

Tomek -10 kg

Jak pewnie wielu z Was na początku swojej drogi z siłownią, dietą i całą otoczką błądziłem to tu, to tam jak to ta „owieczka”. Zanim trafiłem do...

Sprawdź historię

Justyna -10 kg

Hej mam na imię Justyna mama dwójki dzieci która na lewym zdjęciu nie wiezyla w siebie z myślami że nigdy nie będę już wyglądać dobrze...

Sprawdź historię

Sylwia -15 kg

Po ciąży dużo przytyłam i nie koniecznie widziałam to w lustrze. Dopiero jak zobaczyłam swoje zdjęcie i weszłam na wagę...

Sprawdź historię

Bartek -15 kg

Do Damiana dostałem kontakt jakoś na początku roku 2021, był to już drugi rok serii lockdownów oraz kilka miesięcy po ślubie...

Sprawdź historię

Wybierz ofertę dla siebie

Każdy plan układany jest indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości. Nie ma tutaj złego wyboru.

Współpraca online

 • Dieta i trening dopasowana do Ciebie
 • Każde ćwiczenie w planie ma film instruktażowy
 • Trenujesz tak, jak chcesz - na siłowni lub w domu
 • Wideoanalizy wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń
 • Indywidualny profil na stronie, dostęp do statystyk przemiany i wiele innych
 • Stały kontakt i wsparcie przez cały okres współpracy
Sprawdź szczegóły oferty

Współpraca online VIP

 • Wszystko to co we współpracy online
 • Dostęp do mojego prywatnego numeru telefonu
 • Pierwszeństwo w kontakcie ze mną
 • Możliwość odbycia konsultacji online (skype itp.)
 • Priorytet w odpisywaniu na raporty (oznaczenie VIP w panelu użytkownika)
Sprawdź szczegóły oferty

Konsultacje - Online lub na żywo - Ty decydujesz

 • Możliwość zrobienia treningu ze mną
 • Konsultacja trwa aż do wyczerpania wszystkich tematów
 • Dokładna analiza i omówienie Twojego planu treningowego i diety
 • Analiza wykonywanych ćwiczeń (wideo lub na żywo)
Sprawdź szczegóły oferty

Dlaczego jestem lepszy od innych trenerów?

Jestem w stałym kontakcie z Tobą na każdym etapie naszej współpracy. Nigdy nie czekasz długo na odpowiedź.

Ponad 11 lat doświadczenia

11 lat w branży „fit”, nauki i własnych doświadczeń!

Setki zadowolonych klientów

Pracuję i pracowałem z osobami w różnym wieku, więc doskonale wiem jak wygląda życie i obowiązki ciężko zapracowanych osób. Nie robisz czegoś na co życie Ci nie pozwoli. Dopasuję proces tak, aby łączyć przyjemne z pożytecznym.

Indywidualne konto na mojej stronie

Podczas współpracy zakładasz konto na mojej stronie, gdzie jest cała infrastruktura dotycząca naszej współpracy. Twój profil, statystyki i informacje na temat Twojej przemiany, chat do kontaktu ze mną oraz sekcja z raportami, które dla mnie robisz. W porównaniu do innych trenerów - u mnie nie wypełniasz plików excel, word itp., wysyłając je na maila. Wszystko robisz i wypełniasz na swoim koncie na stronie - również na swoim smartfonie!

Znajdziesz mnie też w social mediach!

Dieta online – na czym to polega?

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą swoich nawyków żywieniowych, to musisz wiedzieć, że dieta online to najlepszy wybór. Internet daje tę przewagę nad stacjonarnymi usługodawcami, że pozwala Ci oszczędzić czas i pieniądze. Warto zauważyć, iż duży wybór sprawia, że ciężko ocenić, który dietetyk online ułoży najlepszą dietę dla Ciebie. Chciałbym już na wstępie obalić pewien mit – dobra dieta online za darmo, po prostu nie istnieje. Aby dieta faktycznie działała musi być ona oparta o Twoje indywidualne czynniki, takie jak dotychczasowe nawyki żywieniowe, wiek, wagę, aktywność fizyczną i inne istotne elementy. Uniwersalne diety po prostu nie działają, czasami przynoszą one efekty na chwilę, lecz w dłuższej mierze mogą one przynieść więcej złego, niż dobrego dla kondycji Twojego organizmu.

Najlepsza dieta online – jak wybrać?

Diety online często przygotowywane są przez osoby, które nie mają wystarczająco dużo doświadczenia w temacie dietetyki, przez co potrafią wyrządzić realne szkody. Niejednokrotnie moi podopieczni opowiadali mi historie, o swoich dotychczasowych współpracach z dietetykami, którzy stosowali irracjonalne metody, takie jak wielodniowe głodówki organizmu, bądź ustalenia deficytu kalorycznego, na poziomie mniejszym niż 1000 kcal (sic!). Układanie diety online to coś co powinno być wykonywane jedynie przez osoby z minimum kilkuletnim doświadczeniem trenerskodietetycznym. W każdym innym przypadku taki plan dietetyczny online może wyrządzić tyle samo szkód, co inne polecane przez niedoświadczone osoby praktyki, takie jak darmowa dieta online, głodówki, oszukiwanie organizmu poprzez wymioty i inne drastyczne metody, które mogą doprowadzić Twój organizm to wyczerpania i poważnych schorzeń.

Nadal wahasz się nad decyzją?

Obejrzyj więcej metamorfoz moich podopiecznych!

Obejrzyj metamorfozy