Atlas Ćwiczeń

Video instrukcje prawie 300 ćwiczeń do domu i na siłownię. Każde z nich posiada opis słowny, najczęstsze błędy i tipy, które można wykorzystać.

Każda osoba współpracująca ze mną ma darmowy, nielimitowany dostęp do atlasu ćwiczeń.

Rozpocznij współpracę

Ćwiczenia na barki

Ćwiczenia na biceps

Ćwiczenia na brzuch

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na łydki

Ćwiczenia na nogi

Ćwiczenia na plecy

Ćwiczenia na pośladki

Ćwiczenia na siłowni

Ćwiczenia na triceps

Ćwiczenia w domu

Ćwiczenia wielostawowe

Poprawa postawy ciała

Krótkie i rzeczowe porady

Atlas ćwiczeń powstał z myślą o osobach, które nie mają zielonego pojęcia jak robić konkretne ćwiczenie. Na Youtube jest ich pełno, ale wszystkie trwają kilka lub kilkanaście minut, a Ty możesz się nie interesować anatomią, biomechaniką itp. i chcesz po prostu wiedzieć jak konkretne ćwiczenie wykonać.

W moim atlasie wszystkie ćwiczenia trwają kilkadziesiąt sekund i wypisane są najważniejsze informacje, których potrzebujesz. Zdążysz kliknąć na ćwiczenie w swoim planie, otworzyć filmik i go obejrzeć pomiędzy seriami na siłowni czy w domu. W atlasie ćwiczeń oprócz filmiku z opisem, czeka na Ciebie instrukcja słowna, najczęstsze błędy i „tipy”, które możesz sobie przeczytać, jeżeli masz więcej czasu.

Dostępny na każdym urządzeniu!

Atlas ćwiczeń działa również na Twojej komórce lub tablecie. Dzięki temu, gdy jesteś na siłowni lub trenujesz gdziekolwiek możesz sprawdzić jak wykonać dane ćwiczenie. W atlasie dostępne jest specjalne miejsce, w którym możesz wpisać nazwę ćwiczenia, które Cię interesuje i system odnajdzie je za Ciebie!