Nazywam sięDamian Wegner

Pracuję jako trener online: prowadzę ludzi z szerokiego zakresu kształtowania sylwetki. Układam plany żywieniowe, treningowe, suplementacyjne i pomagam ludziom zoptymalizować ich zdrowie przez proste do wdrożenia zasady w ich życie. Jestem również autorem e-booka „Program Wegnera”, który jest kompleksowym poradnikiem od A do Z, który wyjaśnia jak odzyskać kontrolę nad swoim ciałem i sprawić, że będzie wyglądać świetnie.

„Wydaje mi się”, „uważam, że”, „na mnie działa”, „na mojego kolegę/tatę/wujka działa” - znasz takie stwierdzenia? U mnie tego nie znajdziesz, ponieważ swoją wiedzę opieram przede wszystkim na aktualnej wiedzy naukowej, a dodatkiem do tego wszystkiego jest moje ponad 10-letnie doświadczenie, które to wszystko zamyka w całość.

Na siłowni z klientami spędziłem kilka tysięcy godzin przez ostatnie lata i doskonale wiem, czego potrzebuje każda osoba w dowolnym wieku. Współpracowałem z młodzieżą, osobami dorosłymi jak i osobami starszymi, więc doskonale wiem, jak wygląda życie ciężko zapracowanej osoby i potrafię dopasować cały proces tak, aby był on dodatkiem do życia, a nie dodatkowym obowiązkiem, który bardziej męczy, niż sprawia przyjemność.

Równolegle od lat współpracuję online z ludźmi z całego świata, a ich przemiany możesz zobaczyć w dziale Przemiany podopiecznych. Ta wiedza, doświadczenie z setkami klientów oraz masa książek, literatury naukowej pozwala mi spełniać marzenia i cele każdego, kto przyjdzie do mnie po pomoc.

W roku 2021 zadebiutowałem również na scenie kulturystycznej w kategorii Fitness Plażowe Mężczyzn zdobywając trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów federacji NPC.

Najważniejsze rzeczy na stronie

Po prawej stronie znajdziesz najważniejsze tematy, którymi się zajmuje, i które znajdziesz na mojej stronie. Kształtowanie sylwetki to zawiły temat, więc niezależnie od swojego celu zyskaj darmowy dostęp do materiałów jak zrobić to samodzielnie lub dołącz do #WegnerGang i pod moją opieką zyskaj lepszą sylwetkę i zdrowie.

Prowadzenie online

Kompleksową opieką trenerską zajmuje się ponad 7 lat. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, nabrać masy, czy zyskać lepsze zdrowie - pomogę Ci.

Szkolenia wegnerowie.pl

Platforma szkoleniowa online na której znajdziesz szkolenia, ebooki i inne produkty cyfrowe dotyczące diety, treningu, suplementacji i zdrowia.

Przemiany moich podopiecznych

Kliknij i zobacz metamorfozy ludzi, którzy uwierzyli, że mogą. Przeczytaj historie niektórych przemian i zrozum, że każdy może zmienić swoje życie.

Blog

Cyklicznie dzielę się swoją wiedzą z zakresu diety, treningu i suplementacji zupełnie za darmo! Wszystko to poparte moim ponad 11 letnim doświadczeniem oraz najnowszą literaturą naukową.